Przypominamy - trwa konkurs filmowy "Świat się kręci wokół wsi"

31.08.2021

„Świat się kręci wokół wsi” i to dosłownie. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało amatorski konkurs filmowy skierowany do młodych, zdolnych mieszkańców terenów wiejskich.

Pośpiesz się! Zbliża się termin zakończenia Konkursu. Wystarczy tylko wziąć do ręki telefon komórkowy i na kilka chwil zamienić go w małą kamerę filmową. Pięknych widoków i pomysłowych filmowców na wsiach nie brakuje.

Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe, tak żeby każdy miał większą szansę na wygraną.

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 września 2021 r., do godz. 17.00 na adres: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa.

Sprawdź! Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne!

Konkurs „Świat się kręci wokół wsi” – bierz telefon, kręć i ty. Konkurs na najlepszy filmik o wiejskiej codzienności trwa. Więcej na stronie: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/ogolnopolski-konkurs-filmowy-swiat-sie-kreci-wokol-wsi

Osoby do kontaktu:

Ewa Chowicka – tel.: (22) 623 12 38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Nadolska-Kloczkowska – tel.: (22) 623 20 69, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(31.08.2021 za MRiRW)