Kolejny etap digitalizacji ścieżki zakupowej klienta w Auchan – rusza sprzedaż internetowa na Górnym Śląsku

Auchan Retail Polska kontynuuje rozwój sprzedaży przez Internet – od 13 września br. firma rozszerza zakres swoich usług e-commerce o kolejne miasta, tym razem z obszaru Górnego Śląska. To kolejny region Polski, po Warszawie i Wrocławiu, w którym zakupy zamówione online będą dostarczane bezpośrednio do domów klientów. Równocześnie staną się one jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze, dzięki połączeniu dotychczasowych platform zakupowych sieci pod wspólnym adresem zakupy.auchan.pl.

Nową usługą objętych będzie ponad milion klientów, mieszkańców 8 miast na terenie Górnego Śląska: Katowic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic i Mikołowa,

– Auchan obecne jest na rynku e-grocery w Polsce od ponad 10 lat. Zakupy przez Internet są kluczowym elementem strategii rozwoju biznesu naszej firmy, dlatego stale inwestujemy w rozwiązania e-commerce. Cieszymy się, że teraz także mieszkańcy Górnego Śląska będą mogli korzystać z tej wygodnej i bezpiecznej ścieżki zakupowej. Jeszcze w tym roku chcemy rozszerzyć tę usługę na kolejne miasta. W najbliższych tygodniach startujemy ze sprzedażą internetową w Krakowie. Połączenie platform zakupowych w jeden wspólny adres: zakupy.auchan.pl z pewnością zostanie docenione przez klientów i wierzę, że w Warszawie szybko się do tej zmiany przyzwyczają – komentuje Małgorzata Piekarska, Dyrektor Marki/Klienta/Data/ Digital/IT Auchan Retail Polska.

(Informacja prasowa Auchan Retail Polska)