Biedronka rozdaje 500 tys. bonów

17.09.2021

20 września Biedronka uruchomi specjalne szkolenie on-line dla klientów. To pokłosie decyzji UOKiK, który zobowiązał sieć do określonego zachowania.

Biedronka rusza z bonami za 7,5 mln złotych

W ramach szkolenia uczestnicy będą mogli poznać przysługujące im prawa podczas dokonywania zakupów w sklepach stacjonarnych, a następnie sprawdzić swoją wiedzę za pomocą quizu. W zamian za to będą mieli możliwość otrzymania bonów o wartości 15 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Pula bonów jest ograniczona, ale sieć przeznaczy łącznie aż 7,5 mln złotych w postaci bonów dla klientów.

Gdy szkolenie zostanie uruchomione, to aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na specjalną stronę: http://szkolenie.biedronka.pl, zapoznać się z materiałami szkoleniowymi, ukończyć quiz składający się z 10 pytań i podać numer telefonu. Biedronka ma do rozdania 500 tysięcy bonów, w czterech turach szkolenia.

Oznacza to, że w każdej z tur pierwsze 125 tysięcy uczestników, które ukończy szkolenie otrzyma na podany numer telefonu bon w ciągu kolejnych 7 dni. Uwaga: jeden numer telefonu może otrzymać tylko jeden bon. Bony będzie można zrealizować przez 3 miesiące od daty ich otrzymania.

Biedronka edukuje o uprawnieniach konsumentów

Uczestnicy szkolenia będą mogli zapoznać się z tematyką przydatną w życiu codziennym, podczas dokonywania zakupów w sklepach stacjonarnych. Wyjaśnione zostaną najważniejsze uprawnienia konsumentów: prawo do informacji, prawo do zwrotu oraz prawo do reklamacji towaru. Dowiedzą się czym różni się rękojmia od gwarancji, a także jak wyglądają zasady reklamacji towarów w sklepach sieci Biedronka.

Szkolenie zostanie uruchomione łącznie w czterech turach, rozpoczynających się kolejno:

20 września 2021 r.,

28 września 2021 r.,

5 października 2021 r.,

12 października 2021 r.

Biedronka zorganizowała podobne szkolenie w 2019 roku. Wzięło w nim udział 35 tysięcy klientów, którzy otrzymali bony o łącznej wartości 350 tysięcy złotych. Szkolenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że Biedronka rozdała klientom bony w ciągu nieco ponad 3 godzin.

Regulamin szkolenia będzie dostępny na stronie biedronka.pl, od dnia uruchomienia szkolenia on-line.

(17.09.2021 za portalspozywczy.pl)