Mój Ulubiony znów na podium podczas Targów Mleczarskich Mleko Expo w Warszawie

W ubiegłym tygodniu odbyły się Targi Mleczarskie Mleko Expo w Warszawie organizowane przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich pod Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przez trzy dni odwiedzający mogli spróbować wyrobów najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w Polsce i wziąć udział w licznych Konkursach.

To jedno z najstarszych i najważniejszych wydarzeń w Polsce, ponieważ była to XXIX edycja targów promujących najlepsze wyroby mleczarskie i ich producentów. Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu także uczestniczyła w tak ważnych targach wspierając profesjonalny wizerunek marki, jednocześnie pozyskując okazję do bezpośrednich spotkań z kontrahentami.

"Jesteśmy dumni, że najwyższy tytuł Super Produkt 2022 w kategorii NATURA otrzymała linia smakowych twarożków kanapkowych Mój Ulubiony będący nowościami w portfolio Spółdzielni. Jury doceniło twarożki na bazie Mojego Ulubionego z dodatkami: z ziołami ogrodowymi, szczypiorkiem, chrzanem, rzodkiewką, pomarańczą oraz wanilia nagradzając je także w konkursie Wysoka Jakość wyrobów mleczarskich 2022.

W twarożkach konsumenci znajdą tylko to co niezbędne wyłącznie naturalne składniki. Bazą jest naturalny twarożek wyrabiany w 100 % śmietanki do którego następnie dodajemy warzywa, zioła i szczyptę soli. Tyle wystarczy by smakowały pysznie!

Spółdzielnia została także uhonorowana Statuetką za Najwyższą Jakość dla naszego wielokrotnie nagradzanego produktu posiadającego certyfikat Jakość Tradycja oraz Znak Poznaj Dobrą Żywność Twarożku kanapkowo – sernikowego Mój Ulubiony mający czystą etykietę w której konsumenci znajdą tylko 2 składniki: śmietankę i kultury bakterii fermentacji mlekowej.

Wyjątkowe wyróżnienia potwierdzają doskonałe walory oferowanych przez nas produktów"

(Informacja SDM w Wieluniu)