Czym nazywamy kisiel mleczny?

Czy wiecie czym nazywamy kisiel mleczny? Kisielem mlecznym nazywamy budyń. Czy wiecie jak zrobić domowy kisiel mleczny? Dzieciaki mleczaki, główni bohaterowie projektu sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka, przychodzą z pomocą i zdradzą tajny przepis na przepyszny kisiel mleczny.

Czytaj więcej

Mleczne ciasteczka

Dzieciaki Mleczaki mają dla Was przepis na mleczne ciasteczka, które nie tylko świetnie smakują, ale sprawiają, że zapotrzebowanie na witaminy A, D, E i K mamy zaspokojone, nie wspominając o elementach takich jak wapń czy białko. Oto przepis:

Czytaj więcej

Gofrowe szaleństwo

Jesień w pełni a więc czas na odrobinę domowego szaleństwa. Dzieciaki mleczaki, główni bohaterowie projektu sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka polecają zaszaleć w kuchni i przygotować gofry. Lubicie gofry, macie sprawdzony przepis? Dzieciaki mleczaki uwielbiają takie łakocie, i chcą się z Wami podzielić ich tajnym przepisem. Oto on:

Czytaj więcej

Omlet na mleku

Nie macie pomysłu na smaczny posiłek? Mamy dla Was rozwiązanie, Dzieciaki Mleczaki przychodzą z pomocą i przekazują Was przepis na omlet na mleku z pomidorkami i szpinakiem, który idealnie sprawdzi się zarówno na śniadanie jak i obiad.

Czytaj więcej

Mleczny sposób na upał

Upał coraz bardziej daje nam się we znaki, dlatego też Dzieciaki Mleczaki wychodzą z pomocą i polecają skuteczny sposób na ochłodę. Co to takiego? Domowe mleczne lody własnej roboty, które doskonale smakują a dodatkowo ochłodzą.

Czytaj więcej