Jubileusz 10-lecia Ulma Packaging Polska już za nami

W 2016 roku obchodzimy 10-lecie działalności firmy w Polsce. Z tej okazji 27 września odbył się uroczysty bankiet w Starym Browarze w Poznaniu.

Wspólnie z pracownikami, przedstawicielami firmy matki, klientami oraz partnerami świętowaliśmy ten wyjątkowy jubileusz. Uroczyste przemówienie wygłosił Piotr Kosik, dyrektor zarządzający, w którym przypomniał historię działalności firmy oraz podziękował za wspólnie spędzoną dekadę. Z firmy matki przemówienie wygłosił Cecilio Lejarreta, dyrektor generalny.

Zabawę podczas wieczoru umilały pokazy taneczne, między innymi gorące rytmy samby, amerykański musical Chicago, a także Can can, Kalinka i Dziewczyny Jamesa Bonda. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu, który przedstawiał naszą maszynę typu traysealer TSA 875.

Wydarzenie było uhonorowaniem dziesięciu lat pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy oraz doskonałym wstępem do kolejnych lat dalszej działalności. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu naszej firmy, a w szczególności wszystkim naszym klientom i partnerom za obdarzenie nas zaufaniem i umożliwienie dynamicznego rozwoju.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i miłą atmosferę oraz za spędzenie tego ważnego dla nas dnia razem z nami!